Tarot Kartları Nasıl Okunur: Tam Liderlik

[pokareview_tablelist sort="title" num="10" size="small" style="normal" show_free_spins="false" counter="false" filters="false" score_style="percentage"]

 • 30 Ocak 2023

Tarot kartlarına anlatan eski servet sanatıyla ilgileniyor musunuz? Tarot, kendini tanıma ve yansıma için güçlü bir araçtır ve kartları okuma ve yorumlama yeteneği, hayatınız hakkında değerli bilgiler verebilir ve yolunuzda ortaya çıkan zorluk ve fırsatları gezmenize yardımcı olabilir.

Bu makalede Tarot dünyasına dalacağız, haritaların değerleri ve bunların durumda nasıl okunacağını öğreneceğiz. İster acemi ister deneyimli bir fortuneteller olun, bu liderlik size Tarot’ta güvenle ve doğru bir şekilde tahmin etmenizi sağlayan bilgi ve beceriler verecektir. Bu yüzden rahat oturun, rahatlayın ve tarotun sırlarını ortaya çıkarmaya hazır olun.

Contents
 1. Tarot’un kısa bir hikayesi
 2. Tarot güvertesinde neler dahildir?
 3. Büyük kemik haritaları
 4. Küçük Arcana Haritalar
 5. Fincan
 6. Çubuklar
 7. Kılıçlar
 8. Pentacles
 9. Tarot güvertesinin seçimi
 10. Ryder-Uaite Smith
 11. Crowley-Harris Thoth
 12. Tarot Golden Dawn
 13. Vahşi bilinmeyen
 14. Gölge manzaraları
 15. Gendron Tarot
 16. Siyah beyaz tarot
 17. Rüya Tarot
 18. Tarot’ta Fortun e-ting Türleri
 19. Tarot Okuma: Ste p-y -b y-adım kılavuzu
 20. 1. Size uygun tarot kartlarının bir destesini seçin
 21. 2. Tarot kartlarının değerlerine göz atın.
 22. 3. Fortune niyetinizi belirleyin
 23. 4. Kartları karıştırın ve sorunuza veya niyetinize odaklanın.
 24. 5. Kartları duruma koyun
 25. 6. Durumdaki kartları yorumlayın
 26. 7. Ne okuduğunuzu düşünün
 27. Tarot Kurulumu Nasıl Seçilir
 28. Fortune anlatma hedefini düşünün
 29. Kullanmak istediğiniz kart sayısını düşünün
 30. Deneyiminizi dikkate alın
 31. Sezginize güvenin
 32. Tarot kehaneti için hazırlık
 33. Niyetinizi tanımlayın
 34. Açık ol
 35. Açık ol
 36. Olumlu ol
 37. düşünmek için zaman ayırın
 38. yazmak
 39. Sürece güvenin
 40. Güverte temizleyin
 41. Bulaşma
 42. Ses
 43. Kristaller
 44. Görselleştirme
 45. Doğa
 46. Nefes
 47. Yeni bir güverte temizleme
 48. Enerjinizin güverteye aktarılması
 49. Kartlarla Çalışma
 50. Güverte Meditasyon
 51. Bir yastıkla uyumak
 52. Yanınızda bir güverte taşıyın
 53. Güverte Kişisel Olun
 54. Tarot kartlarını nasıl karıştırır, kesilir ve çekilir
 55. Kartları Tashing
 56. Güverte Kesmek
 57. Kartları Çekme
 58. Bağımsız Fortune Tell
 59. Durumu Oluşturun
 60. Bir Güverte Seçin
 61. Sorunuzu veya niyetinizi formüle edin
 62. Kartları Çek
 63. Kartların Yorumu
 64. meditasyon
 65. Kehanetin tamamlanması
 66. Başka bir kişi için kehanet
 67. Sınırları belirle
 68. Rahat bir alan yaratın
 69. Müşteriyi hazırlayın
 70. aktif olarak dinle
 71. hassas ol
 72. Dürüst olmak gerekirse
 73. Aşağıdaki işlemler
 74. Tarot Kartları Nasıl Yorumlanır
 75. Kartların değerlerini öğrenin
 76. Harita resmine bak
 77. Kartın durumdaki pozisyonunu düşünün
 78. Çevredeki kartları dikkate alın:
 79. Sezginize güvenin
 80. Pratik
 81. Becerilerinizin geliştirilmesi için tarot kitapları
 82. Ek İpuçları
 83. Servet söylemeden önce alkol ve uyuşturucu içmeyin
 84. Sezginize güvenin
 85. Birkaç düzen kullanın
 86. Günlük tutmak
 87. Düzenli pratik yapmak
 88. Açık olmak
 89. kişisel yap
 90. Saygıyı Kurtarın
 91. Çeşitli bağlamlarda kartların değerlerini öğrenin
 92. Başkalarından öğren
 93. Kültür. org
 94. Şunlar da hoşunuza gidebilir
 95. Ay Kodu: Ayda Yaratıcı Çalışmanın Sürekli Kurulumu
 96. Metro Müzesi, kripto para şirketinin hediyesini restorasyon çabalarının arka planına karşı iade edecek
 97. Dünya dışı: sanatsal deney seti

Tarot’un kısa bir hikayesi

Tarot’un hikayesi bir sırrı bir şekilde örtülüyor, ancak ilk Tarot destelerinin 15. yüzyılda İtalya’da ortaya çıktığına inanılıyor. Bu güverteler kart oyunları için kullanıldı ve modern oyun kartları gibiydi.

Zamanla, tarot servet anlatma ve manevi amaçlar için kullanılmaya başladı. Güverte mistik ve gizli egzersizler eklenmeye başladı ve haritalardaki görüntüler daha sembolik ve alegorik hale geldi.

XVIII-XIX yüzyıllarda. Tarot, okültistler ve mistikler tarafından popüler hale getirildi ve fortune anlatma ve kendini bilme için bir araç olarak kullanılmaya başladı. XIX’in sonunda – 20. yüzyılın başında Tarot, Theosofistler ve Altın Şafak’ın Hermetik Düzeni arasında popüler hale geldi.

XX yüzyılda Tarot, özellikle Yeni Çağ ve metafizik topluluklarında popülerliğin yeniden canlanmasından kurtuldu. Bugün birçok farklı tarro güvertesi var ve tarot, kendini tanıma, manevi büyüme ve servet uyumu da dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır.

Bugün, Tarot servet hazırlama ve kendini geliştirme için bir araç olarak kabul ediliyor ve birçok insan Tarot kartlarının yardımıyla cevaplar ve ipuçları arıyor. Tarot’un çeşitli güverte türleri, düzenleri ve yorumları nüfus arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Kartlar sizin lehinize değil mi? Bir aşk büyüsü deneyin! Kaderinizi değiştirmek için buraya tıklayın.

Tarot güvertesinde neler dahildir?

Standart tarot güvertesi genellikle iki ana kategoriye ayrılmış 78 kart içerir: majör ve küçük kement.

Büyük kemik haritaları

Tarot güvertesindeki Magor Arcana kartları, sadece 22, hayatımızı belirleyen ana olayları, deneyimleri ve konuları temsil ediyor. Tarotu okurken en önemli kartlar olarak kabul edilirler ve genellikle önemli değişiklikler ve dönüm noktaları gösterirler. Binbaşı Arcana genellikle anlam ve hedef arayışı, ruhun gelişimi gibi ö z-farkındalığın bu tür yönlerine ayrılır. Ayrıca evrensel arketipleri ve ortak insan deneyimini yansıttıklarına da inanılmaktadır.

Aşağıda ana keman kartları ve genel değerleri:

Aptal: Yeni girişimleri, masumiyeti ve dikkatsizliği kişiselleştirir. Sihirbaz: Eylem, beceriklilik ve yaratıcılığı kişiselleştirir. Yüce Rahibe: Sezgiyi, sırları ve bilinçsizliğini kişileştirir. İmparatoriçe: Kadınlık, doğurganlık ve anne bakımını kişiselleştirir. İmparator: Erkekliği, gücü ve rasyonel zihni kişileştirir. Hierophant: Geleneği, maneviyatı ve liderliği kişiselleştirir. Aşıklar: Sevgiyi, uyum ve seçimi kişileştir. Chariot: Eylem, irade ve kararlılığı kişiselleştirir. Güç: Cesaret, kararlılık ve iç gücü kişileştirir. Malzeme: İçgözlem, yalnızlık ve bilgeliği kişiselleştirir. Fal tekerleği: Değişiklikleri, kaderi ve yaşam döngülerini kişiselleştirir. Adalet: Denge, adalet ve gerçeği kişiselleştirir. Asılı: Kurban, tefekkür ve başka bir perspektifi kişiselleştirir. Ölüm: Dönüşüm, yaşamın reddedilmesini ve döngünün sonunu kişiselleştirir. Yoksunluk: Denge, ılımlılık ve sabrı kişiselleştirir. Şeytan: Materyalizmi, günaha ve bağımlılığı kişiselleştirir. Kule: Eski yapıların ani değişikliklerini, şoklarını ve yok edilmesini sembolize eder. Yıldız: Umut, ilham ve liderliği kişiselleştirir. Moon: Duyguları, sezgiyi ve bilinçaltını kişiselleştirir. Güneş: Canlılığı, olumlu ve başarıyı kişiselleştirir. Mahkeme: Eylemlerin kınamasını, canlanmasını ve sonuçlarını kişiselleştirir. Dünya: Tamlık, bütünlük ve entegrasyonu kişileştirir.

Küçük Arcana Haritalar

Küçük kement, insan deneyiminin daha spesifik, günlük yönleri olan 56 karttan oluşur. Bu kartlar, geleneksel oyun kartları güvertesindeki elbiseye benzer (örneğin, bardaklar, kılıçlar, asalar ve pentacles), ancak genellikle daha sembolik görüntüler içerir ve farklı anlamlara sahiptir. Bu çizgilerin her biri bir as ile başlayıp 10 ile biten 14 numaralı karttan oluşur ve ayrıca 4 mahkeme kartı içerir: Page, Knight, Kraliçe ve Kral. Küçük kemer haritaları, bir kişinin sahip olabileceği yaşam ve ev sorunlarının daha fazla günlük yönlerini temsil eder.”Ben” in fiziksel ve duygusal yönleri gibi “I” in ayrıntılarına odaklanırlar ve günlük UPS ve yaşam düşüşlerini yansıtır. İşte küçük Lasso kartlarının neleri temsil edebileceğine dair bazı örnekler:

Fincan

Duyguları, duyguları ve ilişkileri temsil eder. Genellikle servet alan bir kişinin duygusal durumunu gösterirler.

Çubuklar

Tutku, ilham ve arzuyu temsil eder. Genellikle bir kişinin motivasyon ve ilham seviyesini gösterirler.

Kılıçlar

Zihni, düşünceleri ve karar vermeyi temsil eder. Genellikle bir kişinin zihinsel durumunu ve karar verme yeteneğini gösterirler.

Pentacles

Malzeme sorunlarını, finansmanı ve fiziksel alanı temsil eder. Genellikle bir kişinin finansal konumunu ve fiziksel sağlığını gösterirler. Küçük kementin her haritasının kendi sembolizmi ve önemi vardır, ancak okuma bağlamına ve sorulan soruya bağlı olarak belirli bir takımın önemi vardır.

Tarot güvertesinin seçimi

Tarot güvertesinin birçok çeşidi vardır ve her birinin kendine özgü tarzı, sembolizmi ve sanatına sahiptir. İşte en popüler tarot güverte türlerinden bazıları:

Ryder-Uaite Smith

Bu en popüler ve yaygın tarot güvertelerinden biridir. Resimler basit, ancak etkileyici ve kartlar kolayca yorumlanabilir.

Crowley-Harris Thoth

Crowley-Harris Thoth destesi Aleister Crowley ve Drew Lady Frida Harris tarafından geliştirildi. Güverte benzersiz ve karmaşık sembolleriyle bilinir ve manevi gelişim için bir araç olarak kabul edilir.

Tarot Golden Dawn

Bu güverte, Altın Şafak’ın Hermetik Düzeni ve bu grubun öğretilerine dayanarak yaratıldı. Haritalar çizim ve zengin sembolizmin lütfu ile ayırt edilir.

Vahşi bilinmeyen

Bu, güçlü ve minimalist estetiği ile bilinen ve insanların görüntüyle kolayca bağlantı kurmasına izin veren benzersiz bir soyut desene sahip modern bir tarot güvertesidir.

Gölge manzaraları

Güverte Shadowscapes, fantezi ve doğa temasının izlendiği, Tarot güvertesinin zarif ve ayrıntılı bir tasarımıdır. Onu gençler arasında çok popüler hale getiren parlak renkleri ve fantezi arazileriyle bilinir.

Gendron Tarot

Art deco ve fotoğrafik görüntülerin stilini birleştiren modern güverte, zengin sembolleriyle parsellerle bilinir.

Siyah beyaz tarot

Bu güverte basit ve katıdır, okumayı ve anlamayı kolaylaştırmak için oluşturulur ve esas olarak Tarot ile tanışmaya başlayan insanlar tarafından kullanılır.

Rüya Tarot

Bu güverte suluboya tarzında yapılır ve kartların görüntüleri bilinçaltından esinlenmiştir. Hayallerin yorumlanması ve tarotun kişilik gelişimi için kullanımı nedeniyle büyülenen insanlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlar çeşitli TACD türlerine sadece birkaç örnektir, bunlardan çok daha fazlası vardır ve yenileri sürekli geliştirilmektedir. Her tarot güvertesinin kendine özgü bir cazibesi ve bireyselliği vardır, bu yüzden sizin için doğru olanı incelemek ve bulmak en iyisidir.

Tarot’ta Fortun e-ting Türleri

Bu servet konuşması, hayatınız hakkında geniş bir fikir vermek için tasarlanmıştır ve beklentiler ve anlayış kazanmak için yararlı olabilir.

Bu servet konuşması, belirli bir soruya veya soruna özel cevaplar elde etmek için tasarlanmıştır. Tarot’a bir kariyer sorunu çözmekten ilişkilere ve kişisel büyümeye kadar her şeyi sorabilirsiniz.

Bu servet konuşması, hayatınızın belirli bir konusunu veya yönünü derinlemesine incelemek için tasarlanmıştır. Örneğin, bir kariyer, ilişkiler veya kişisel gelişimde tematik servet yazmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu okumalar, belirli bir sorunun veya sorunun geçmiş, şimdiki ve gelecekteki yönlerini incelemek için tasarlanmıştır.

Bu servet konuşması, belirli bir soruya basit bir “evet” veya “hayır” cevabı elde etmek için tasarlanmıştır.

Bu servet konuşmasında, bir kart çıkarmanız ve mesajını sorunuza veya niyetinize göre yorumlamanız gerekir.

Tarot Okuma: Ste p-y -b y-adım kılavuzu

1. Size uygun tarot kartlarının bir destesini seçin

Her biri benzersiz bir sanatsal tasarım ve sembolizme sahip birçok farklı tarro güvertesi vardır.

2. Tarot kartlarının değerlerine göz atın.

Bunu yapmak için, güverteye bağlı kılavuzu okuyabilir veya internette değerler bulabilirsiniz.

3. Fortune niyetinizi belirleyin

Sonuç olarak ne almak istiyorsun? Kafanızda belirli bir sorunuz var mı yoksa bazı konularda tavsiye mi arıyorsunuz?

4. Kartları karıştırın ve sorunuza veya niyetinize odaklanın.

Belirli bir konuda anlayış veya tavsiye için tarota dönebilirsiniz veya genel okuma isteyebilirsiniz.

5. Kartları duruma koyun

Her biri kendine özgü düzeni ve yorumu olan birçok farklı düzen (aşağıda bunun hakkında daha fazla bilgi) vardır. Ortak düzenler arasında, üç karttan oluşan bir düzen, “Celtic Cross” hizalaması ve beş kartlı bir düzen olarak adlandırılabilir.

6. Durumdaki kartları yorumlayın

Her kartın anlamını ve durumdaki konumunu düşünün. Çarpıcı olan herhangi bir desen veya sembole dikkat edin.

7. Ne okuduğunuzu düşünün

Kartların size ne anlatmaya çalıştığını düşünmek için biraz zaman geçirin. Sorunuz veya niyetinizle nasıl ilişkilidirler? Ne anlayış veya liderlik sunuyorlar?

Tarot Kurulumu Nasıl Seçilir

Tarot’un düzeninin seçimi, tavsiye aradığınız belirli bir soruna veya duruma bağlı olabilir. Tarot’un hizalamasını seçmenize yardımcı olacak birkaç ipucu:

Fortune anlatma hedefini düşünün

Her düzenin belirli bir hedefi ve yapısı vardır. Örneğin, geçmişe, bugüne ve geleceğe adanmış bir uyum genel okuma için daha uygundur ve durumun belirli yönlerine adanmış hizalama belirli bir konu içindir.

Kullanmak istediğiniz kart sayısını düşünün

Bazı düzenlerde sadece birkaç kart kullanılır, bazılarında çok şey vardır. Kart sayısı servet konuşma detayının derecesini etkileyebilir.

Deneyiminizi dikkate alın

Bazı düzenler daha karmaşıktır ve bu nedenle deneyimli fortuneteller için daha uygun olabilirken, diğer düzenler basit ve kullanımı kullanımıdır, bu da onları yeni başlayanlar için daha uygun hale getirir.

Sezginize güvenin

Bazen belirli bir hizalama sizinle iletişime geçebilir veya mevcut an veya durum için daha uygun görünebilir, sezginizi dinleyin ve takip edin.

İşte her biri kendi amacı olan birkaç popüler düzen:

Bu hizalama basit ve hızlı okuma için mükemmeldir, anlaşılması ve kullanılması kolaydır. Geçmiş, şimdiki ve gelecekteki durumlar hakkında genel bir fikir edinmenizi sağlar.

Bu hizalama çok popüler, biraz daha karmaşık ve durumun çeşitli yönleri hakkında ayrıntılı bir fikir verebilir. Geçmiş, şimdiki ve gelecek hakkında bir fikir verebilir, aynı zamanda çevredeki faktörleri ve sonuçları ayrıntılı olarak düşünebilir.

Bu hizalama, üç kart gibi, hızlı ve genel okuma için mükemmeldir. Geçmiş, şimdiki ve gelecek hakkında bir fikir edinmeye yardımcı olur ve kullanımı çok kolaydır.

Bu dağılım, geleceğe bir göz atmak için harikadır ve hedeflerinize ulaşmak için atmanız gereken adımları belirlemenize yardımcı olur.

Bu dağılım, bir kararın artılarını ve eksilerini tartmanıza ve farklı seçeneklerin olası sonuçlarını görmenize yardımcı olur.

Üç Kart Dağılımı: Bu dağılım, basit ve hızlı okuma için harikadır ve anlaşılması ve kullanılması kolaydır. Durumun geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında genel bir fikir edinmenizi sağlar. Celtic Cross: Bu dağılım çok popülerdir, biraz daha karmaşıktır ve durumun çeşitli yönlerine ayrıntılı olarak bakmanıza olanak tanır. Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek hakkında fikir verebilir ve çevredeki etkileri ve sonuçları ayrıntılı olarak değerlendirebilir. At nalı: Üç kartlı dağılıma benzer şekilde, bu dağılım hızlı ve genel okuma için harikadır. Geçmiş, bugün ve gelecek hakkında fikir edinmeye yardımcı olur ve kullanımı çok kolaydır. Pentagram: Bu dağılım, gelecek hakkında bilgi edinmek ve hedeflerinize ulaşmak için atmanız gereken adımları belirlemenize yardımcı olmak için harikadır. Karar Dağılımı: Bu dağılım, bir kararın artılarını ve eksilerini tartmanıza ve farklı seçeneklerin olası sonuçlarını görmenize yardımcı olur.

Tarot kehaneti için hazırlık

Niyetinizi tanımlayın

Niyet belirlemek, tarot okumasında önemli bir adımdır çünkü zihni ve enerjiyi çalışmak istediğiniz belirli soru veya probleme odaklamaya yardımcı olur. İşte tarot falı açarken niyetin nasıl belirleneceğine dair bazı ipuçları:

Açık ol

Amacı tanımlarken, mümkün olduğunca spesifik olmak önemlidir.”Geleceğimde ne olacak?” gibi genel bir soru sormak yerine, “Önümüzdeki 6 ayda kariyerimde neler bekleyebilirim?” gibi hayatınızın belirli bir alanına odaklanmaya çalışın.

Açık ol

Umduğunuz cevap olmasa bile kartların sunduğu ipuçlarına açık olun. Bazen duymak istemediğimiz cevaplar, en çok ihtiyacımız olanlardır.

Olumlu ol

Niyetinizi olumlu bir şekilde ifade etmeye çalışın.”İlişkimde yanlış olan ne?” diye sormak yerine, “İlişkimi nasıl geliştirebilirim?” diye sormayı deneyin.

düşünmek için zaman ayırın

Okumadan önce, sessizce oturmak ve sorunuz veya niyetiniz üzerinde düşünmek için biraz zaman ayırın. Bu, zihninizi temizlemenize ve kartların verebileceği ipuçlarına daha açık olmanıza yardımcı olacaktır.

yazmak

Bazen niyetinizi kaydetmek yararlıdır, bu düşünceleri konsantre etmeye ve netleştirmeye yardımcı olacaktır.

Sürece güvenin

TAROT’taki Fortun e-Teling’in içgözlem ve kişisel gelişim için bir araç olduğunu ve kartların size kendinizi göremeyebileceğinizi liderlik ve anlayış sunabileceğini unutmayın. Sürece güvenin, güven kartlarına güven ve kendinize güvenin. Tarot’ta Fortun e-teling’i ayarladıktan sonra, kazanılan bilgilere uygun olarak önlem almak için gerekli önerileri alabilir ve Fortune anlatımından maksimum avantaj elde edebilirsiniz.

Güverte temizleyin

Tarot güvertesini servet anlatmadan önce temizlemek, haritalarda birikebilecek tüm negatif enerjiyi kaldırmanın ve onları işe hazırlamanın bir yoludur. Tarot güvertesini temizlemenin birkaç yolu vardır ve belirli bir yöntemin seçimi kişisel tercihlerinize bağlıdır. Aşağıda birkaç yaygın yöntem vardır:

Bulaşma

Güverteyi temizlemek için duman yanan adaçayı veya diğer bitkilerden kullanılır. Güverteyi eline alın ve negatif enerjiyi temizleme niyetini koruyarak duman yoluyla birkaç kez geçirin.

Ses

Güverteyi temizlemek için sesi de kullanabilirsiniz. Güverte enerjisini temizleme niyetini tutarak zili arayabilir, kaselerde oynayabilir veya hatta ellerinizi çırpabilirsiniz.

Kristaller

Güverteyi saf kuvars, selenit veya ametist kristaline yerleştirin, onları güneşli veya ay ışığı altında değiştirin – bu, güverteyi şarj etmeye ve temizlemeye yardımcı olacaktır.

Görselleştirme

Güverteyi temizlemek için görselleştirmeyi de kullanabilirsiniz. Güverteyi ellerinize alın ve parlak beyaz ışığın güverteye nasıl aktığını ve her karttan geçtiğini, temizlendiğini ve enerjisine nüfuz ettiğini hayal edin.

Doğa

Ayrıca güverteyi yere gömebilir, bir ağaca veya bir gölete koyabilirsiniz, çünkü doğa güçlü bir arındırma kuvvetidir.

Nefes

Sakin bir şekilde oturun, güverteyi ellerinize alın, derin bir nefes alın ve güvertenin üzerine nefes verin, bu işlemi birkaç kez tekrarlayın, enerjiyi temizleme niyetine odaklanın. Ne yoldan seçtiğiniz önemli değil, ana şey negatif enerji güvertesini temizlemek ve kullanıma hazırlamaktır. Güverteyi ne kadar iyi temizlerseniz temizleyin, kaçınılmaz olarak tekrar enerji kazanacağını, bu nedenle, özellikle her okumadan veya buna ihtiyaç duyduğunuzda saflaştırma işlemini düzenli olarak tekrarlamanız önerilir.

Yeni bir güverte temizleme

İlk kullanımdan önce yeni tarot güvertesini temizlemek iyi bir uygulamadır. Bunun yeni bir güverte olmasına rağmen, size ulaşmadan önce üretim, ulaşım ve dolaşım sürecinde negatif enerji biriktirebilir. Buna ek olarak, bazı insanlar onunla çalışmadan önce enerjilerini güverteye dökmeyi tercih ederler, ki bu onların kişisel seçimleridir. Güverteyi negatif enerjiden uzakta güvenli bir yere saklamalısınız ve kullanılmadığında, toz ve çöpten korumak için örtün. Bu nedenle, yeni tarot güvertesini ilk kullanımdan önce temizlemek, güvertenin negatif enerji içermediğinden ve size ayarlandığından emin olmaya yardımcı olacak iyi bir uygulamadır, ancak bu güverte çalışması için bir ön koşul değildir.

Enerjinizin güverteye aktarılması

Enerjinizin tarot güvertesine aktarılması, güverteyi kişiselleştirmenin ve sizin için daha fazla yapılandırılmanın bir yoludur, bu da tahminlerinizin doğruluğunu artırabilir. İşte enerjinizi tarot güvertesine aktarmak için kullanılabilecek birkaç yöntem:

Kartlarla Çalışma

Enerjinizi güverteye aktarmanın bir yolu sadece kartlarla çalışmaktır. Güverteyi ellerinize alın, kaydırın, her haritaya dokunun ve enerjinizi güverteye dökmeye odaklanın.

Güverte Meditasyon

Enerjinizi güverteye aktarmanın bir başka yolu da onunla meditasyondur. Derin nefes alırken güverteyi elinize alın ve ona odaklanın. Enerjinizin bir güverteye nasıl aktığını hayal edin ve her karta nasıl aktığını görselleştirin.

Bir yastıkla uyumak

Yastığın altında uyursanız, enerjinizi güverteye de aktarabilirsiniz. Uyku sırasında enerjiniz gece boyunca kartlara iletilecektir.

Yanınızda bir güverte taşıyın

Nereye giderseniz gidin, enerjinizi güverteye aktararak yanınızda taşıyabilirsiniz. Yanınızda, cebinizde veya el çantanızda tutun ve enerjinizin kartlara iletilmesine izin verin.

Güverte Kişisel Olun

Adınızı haritalara yazarak veya dekore ederek güverteye kendi gölgeniz verebilirsiniz. Bu, güverteye sahip olma hakkınızı beyan etmenin, onu daha bireysel hale getirmenin ve bu nedenle sizinle daha uyumlu hale getirmenin bir yoludur. Enerjinizi güverteye aktarın, enerjinizle daha bireysel ve ünsüz yaparsınız, bu da tahminlerinizin doğruluğunu artırabilir. Enerji transferine başlamadan önce güverteyi temizlemeyi unutmayın ve kişisel enerjinizin okumanın sonucunu etkileyen birçok faktörden biri olduğunu hatırlamak önemlidir. Tüm tarot güvertelerinin kişisel enerjinin çalışması için aktarılmasını gerektirmediğini de belirtmek önemlidir.

Tarot kartlarını nasıl karıştırır, kesilir ve çekilir

Tarot güvertesinden kartları kesme, kesme ve çekme – tüm bunlar, Tarot’ta servet anlatmanın önemli aşamalarıdır. İşte kullanılabilecek genel bir yöntem:

Kartları Tashing

Kartları almadan önce, onları iyi karıştırmanız gerekir. Bunu yapmak için, örneğin elle, Tasovka Riffle, Hindu Tasovka veya Tasovka’yı masada sizin için uygun şekilde kullanabilirsiniz. İyi karıştırıldıklarını ve enerjiniz onlara katıldığını hissedene kadar kartları karıştırın.

Güverte Kesmek

Kartları karıştırdıktan sonra, güverteyi bitmemiş eline götürün ve diğer eliyle üç yığın halinde kesin. Kazıklar yaklaşık olarak aynı olmalıdır ve her yığının üst haritası hem ön tarafta hem de aşağı uzanabilir.

Kartları Çekme

Sizi çeken herhangi bir hizalama veya hizalamayı kullanabilir veya kendiniz bulabilirsiniz. Kartları çekerken, sezginize dikkat edin ve gözünüzü yakalayan veya uygun görünen kartları seçin.

Bağımsız Fortune Tell

Tarot’ta bağımsız servet anlatmanın birçok yolu var, ancak işte kullanabileceğiniz genel yöntem:

Durumu Oluşturun

Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği uygun ve sessiz bir yer yaratın. Bir mum yakabilir, tütsü veya yatıştırıcı müziği açabilirsiniz.

Bir Güverte Seçin

Size uygun bir tarot güvertesi seçin ve kartların iyi karıştırıldığından emin olun.

Sorunuzu veya niyetinizi formüle edin

Bir soruyu veya niyeti açıkça formüle etmek önemlidir. Soru somut ve odaklanmalıdır.

Kartları Çek

Güverteyi solda üç kez kesin, ardından kartları seçin. Üç kart durumda, ilk kart geçmişi, ikincisini – şimdiki ve üçüncüsü – geleceği temsil eder. Tek bir kart hizalaması için kartı çıkarın.

Kartların Yorumu

Kartlarda yer alan sembolizm ve resimlere dikkat edin ve bunları sorunuza veya amacınıza göre yorumlayın. Kartları yorumlamanıza yardımcı olması için el kitabını kullanmaktan korkmayın, aynı zamanda sezginize de güvenin.

meditasyon

Kartlar ve anlamları hakkında düşünmek için biraz zaman ayırın. Kartların sorunuzla veya niyetinizle nasıl bir ilişkisi olduğunu ve hangi tavsiye veya rehberliği sağlayabileceklerini düşünün.

Kehanetin tamamlanması

İpuçları için kartlara teşekkür edin ve desteye geri koyun. Sakinleşmek ve şimdiki ana dönmek için zaman ayırın. Tarot okumanın kişisel bir deneyim olduğunu ve bunu yapmak için kendi benzersiz yönteminizi geliştirebileceğinizi unutmayın. En önemli şey, kartların taşıdığı mesajlara açık ve anlayışlı olmaktır.

Başka bir kişi için kehanet

Diğer insanlar için tarot kartları okumak, onlara tavsiye vermenin ve hayatlarını netleştirmenin güçlü bir yoludur. Başarılı bir kehanet yapmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:

Sınırları belirle

Fal söylemeye başlamadan önce, müşteriyle, örneğin falın ne kadar süreceği ve hangi bilgilerin tartışılması gerektiği gibi net sınırlar koyduğunuzdan emin olun.

Rahat bir alan yaratın

Dikkat dağıtmayan rahat ve sessiz bir ortam sağlayın. Rahat bir atmosfer yaratabilir, mumları yakabilir, sessiz müziği açabilirsiniz.

Müşteriyi hazırlayın

Danışana okuma sürecini açıklayın ve ele almak istedikleri belirli soruları veya endişeleri olup olmadığını sorun.

aktif olarak dinle

Okurken müşteriyi dikkatlice dinleyin. Neleri söze dökemediğini görmek için sözlerine, vücut diline ve genel enerjisine dikkat edin.

hassas ol

Danışanın duygularını göz önünde bulundurun ve sınırlarına saygı gösterin. Kartın veya mesajın anlaşılması zorsa, müşterinin anlamını anlamasına yardımcı olmak için ek bağlam ve güvence sağlayın.

Dürüst olmak gerekirse

Kartların gösterdiği şey konusunda dürüst olun, ancak her zaman nezaket ve incelikle. Tarot kartlarının geleceği tahmin etmenin veya insanlara ne yapacaklarını söylemenin bir yolu değil, rehberlik ve iç gözlem için bir araç olduğunu unutmayın.

Aşağıdaki işlemler

Okuma tamamlandıktan sonra, müşteriye soruları veya korkuları varsa nasıl hissettiğini kontrol edin. Bu, ek destek sağlamanıza ve gerekirse açıklamalar yapmanıza olanak tanır. Başka bir kişi için tarot kartlarının okumanın sorumluluk olduğunu ve bu ciddi muamele görmesi gerektiğini unutmayın. Bu sadece kartların yorumlanmasıyla değil, aynı zamanda durumu anlatmak ve açıklamakla da ilgilidir, bu yüzden buna her zaman dikkatli ve sempati ile yaklaşın. Ayrıca, Tarot’un profesyonel konsültasyonun yerini almadığını ve müşterinizin ciddi korkuları varsa, onu bu alandaki bir uzmana yönlendirmek her zaman daha iyidir.

Tarot Kartları Nasıl Yorumlanır

Tarot kartlarının yorumlanması, hem harita değerleri bilgisini hem de servet anlatımının bağlamını anlama yeteneğini gerektiren bir sanattır. Tarot kartlarının yorumlanmasında size yardımcı olacak bazı ipuçları:

Kartların değerlerini öğrenin

Her tarot kartının onunla ilişkili belirli bir anlamı ve sembolizmi vardır. Her kartın geleneksel değerlerini ve sahip olabileceğiniz kişisel yorumları incelemek önemlidir.

Harita resmine bak

Tarot kartlarındaki görüntüler kartın değerini önerebilir ve servet anlatımının bağlamını anlamaya yardımcı olabilir.

Kartın durumdaki pozisyonunu düşünün

Kartın durumdaki konumu, değeri hakkında ek bilgi verebilir. Örneğin, geçmişin pozisyonundaki harita, zaten ne olduğunu ve geleceğin pozisyonundaki haritayı – ne olacağına dair gösterebilir.

Çevredeki kartları dikkate alın:

Kartın durumunda çevrelenen haritalar da ek bilgi verebilir. Örneğin, negatif kartlarla çevrili bir harita zor bir durumu gösterebilir ve pozitif kartlarla çevrili bir harita olumlu bir sonuçtur.

Sezginize güvenin

Tarot, kendini tanıma için bir araçtır, bu nedenle kartları yorumlarken sezginize güvenmek önemlidir. Haritalar, servet konuşmasıyla ilgili olabilecek duygulara, anılara veya duygulara neden olabilir ve bunlar dikkate alınmalıdır.

Pratik

Tarot kartlarının yorumlanmasında ne kadar çok pratik yaparsanız, yeteneklerinizde o kadar emin olur. Kendiniz, arkadaşlarınız ve hatta eğitim grubunda fortun e-Teling, kartların daha fazla deneyimini ve anlayışını elde etmeye yardımcı olacaktır. Kartların değerleri geleneksel ve kurulmuş olmasına rağmen, bazı kartların soruya veya soruya bağlı olarak farklı bir anlamı olabileceğini hatırlamak da önemlidir.

Becerilerinizin geliştirilmesi için tarot kitapları

 • Rider Wate Tarot “Johannes Fibig için nihai rehber, Tarot Ryder-Uayt-Smitte’yi ayrıntılı olarak inceleyen kapsamlı bir liderliktir. Kitap, sembolizmleri ve değerleri de dahil olmak üzere her güverte kartının ayrıntılı bir analizini verir. .
 • Tarot’un tersi “Mary K. Grire: Bu kitap, ters tarot kartlarının anlaşılması ve yorumlanması üzerine kapsamlı bir rehberdir. Ters kartların yorumlanması için çeşitli yöntemleri tartışır ve her kartın derin bir analizini verilir.
 • Yetmiş sekiz bilgelik derecesi “Rachel Pollak: Bu kitap dünyanın klasik tarotu olarak kabul edilir. Tarotun ayrıntılı ve derin bir çalışmasını içerir ve hem majör hem de küçük kementleri kapsar.
 • Tarot Referans Kitabı: Eski Görsel Sembollerin Pratik Uygulaması “Anheles Arrien: Bu kitap Tarot için kapsamlı bir rehberdir ve hem yeni başlayanlar hem de deneyimli öğrencilerin tarotun anlamını ve sembolizmini daha derinden anlamalarını sağlar.
 • Kendisi için Tarot “Mary K. Grire: Bu kitap bağımsız çalışma için tasarlanmıştır, kullanımı için basit bir Tarot çalışma rehberidir ve Raiser-Wayt Smitte destesine dayanmaktadır.
 • İncil Tarot: Kartların Kesin Kılavuzu “Sarah Bartlett: Bu kitap, Tarot’un tarihini ve sembolizmini ve piçle ilgili önerileri anlatıyor. Çeşitli düzenler hakkında bilgi içerir ve genel olarak bu için mükemmel bir rehberdir. Acemi okuyucular.
 • Tarot: Tarih, Sembolizm ve Fortun e-Teling “Robert Plays: Bu, Tarot, tarihi, sembolizmi ve kullanımı hakkında tam ve bilimsel bir rehberdir.
 • Tarot’un gizli dili “Ruth Ann ve Walda Ambberstone: Bu kitap, Tarot’un tarihini ve sembolizmini ayrıntılı olarak inceliyor ve ayrıca kartların derin değerlerini anlamak için mükemmel bir fırsat sunuyor.
 • Yeni Başlayanlar İçin Tarot Rehberi “Juliet Sharma n-Burk, bu uygulamaya yeni başlayanlar için tanıtım taro kursu veren kapsamlı bir rehberdir. Kitap, okuyucuların kartların sembolizmini ve önemini anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kişisel içgörü ve büyüme için.
 • Embers için Tarot Jayanti Aptallar: Adından da anlaşılacağı gibi, bu kitap tarottaki yeni başlayanlar için kapsamlı bir rehberdir.

Ek İpuçları

Servet söylemeden önce alkol ve uyuşturucu içmeyin

Tarot’ta servet yazmadan önce alkol veya uyuşturucu içmeniz genellikle önerilmez, çünkü algınızı kötüleştirebilir ve kartların tam olarak yorumlanmasını önleyebilirler. Alkol veya ilaçların etkisi altında, zihin daha az net ve odaklanmış hale gelir, bu da haritaların sembollerinin ve değerlerinin anlaşılmasını zorlaştırabilir.

Sezginize güvenin

Tarot, harekete geçmenizi ve rehberlik etmenizi sağlayan bir araçtır, ancak sonuçta kartların yorumlanması size bağlıdır. Sezginize güvenin ve kendinize kartların sembolleri ve görüntüleri tarafından yönlendirilmesine izin verin.

Birkaç düzen kullanın

Tarot’ta Fortun e-Teling için kullanılabilecek birçok farklı düzen vardır. Çeşitli düzenlerin kullanılması, belirli bir soru veya duruma farklı bakmanızı sağlar. Sizin için en iyi olanları bulmak için çeşitli düzenleri deneyin.

Günlük tutmak

Okuduklarınızın kayıtları yapmak, kartları ve kendi yorumlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, bu, ilerlemenizi izlemenin ve zaman içinde görünebilecek kalıpları tanımlamanın harika bir yoludur.

Düzenli pratik yapmak

Herhangi bir beceri gibi, Tarot’ta servet konuşması uygulama gerektirir. Kartlardaki skorda düzenli olarak pratik yapma zamanını bulun, bu, kartların güvertesini ve değerlerini daha iyi bilmenize yardımcı olacaktır.

Açık olmak

Tarot tavsiye ve anlayış verebilir, ancak her zaman beklediğiniz veya duymak istediğiniz şey olmayacaktır. Hoş olmayan veya algılamaları zor olsa bile, çengel ve çeşitli bakış açılarını göz önünde bulundurmaya hazır olun.

kişisel yap

Okumalarınızı bireysel yapın, kendi vuruşlarınızı ekleyin, örneğin, adınızı kartlara yazın veya dekore edin. Bu, kartlar ve servet konuşması ile daha derin bir bağlantı hissetmenize yardımcı olacaktır.

Saygıyı Kurtarın

Tarot’un güçlü bir araç olduğunu ve saygı ile ele alınması gerektiğini unutmayın. Güverteyi düzenli olarak temizlemek için zaman verin ve doğrudan çözünürlüğü olmadan başkasının geleceğini tahmin etmek için tarotu asla kullanmayın.

Çeşitli bağlamlarda kartların değerlerini öğrenin

Tarot kartlarının değerleri, servet uyuşmasının bağlamına ve sorulan soruya bağlı olarak değişebilir. Kartı nasıl yorumlayabileceğinizi ve duruma bağlı olarak nasıl değişebileceğini anlamak önemlidir.

Başkalarından öğren

Deneyimli fortuneteller bile, özellikle en iyi ekstrasensör istişareleri sağlamak gibi becerileri geliştirmek söz konusu olduğunda, her zaman nerede geliştirileceklerini gösterirler. Seminerlere katılın, tarologların internet topluluklarına katılın, tarot ve ekstrasensuar algı hakkında servetle ilgili yaklaşımınızı geliştirmenize yardımcı olacak bir akıl hocası veya öğretmen arayın.

Kültür. org

Çalışanlarımız çeşitli sanat, edebiyat, sinema, seyahat, müzik ve eğlence hakkında yazıyor.

Bir öncekine dön

Şunlar da hoşunuza gidebilir

ay

Ay Kodu: Ayda Yaratıcı Çalışmanın Sürekli Kurulumu

Ay kodunu keşfedin – Ay’da bir ev haline gelen insan sanatının eserlerinin depolandığı zamanın yıldızlararası kapsül. Kendinizi benzersiz içine sokun …

Moma

Metro Müzesi, kripto para şirketinin hediyesini restorasyon çabalarının arka planına karşı iade edecek

Finansal kriz bağlamında, Metro Müzesi, varlığını bırakan FTX kripto para şirketinden 550 bin dolarlık bağışta bulunuyor.

Dünya dışı: sanatsal deney seti

24 Mayıs’ta dünya, dünya dışı iletişimi anlama yeteneğimizin kontrol edildiği alışılmadık bir deneye tanık oldu …….