Slot-o-pol: ücretsiz oyun veya para için

[pokareview_tablelist sort="title" num="10" size="small" style="normal" show_free_spins="false" counter="false" filters="false" score_style="percentage"]

Slot-o-pol (siyasette delik), ilginç ve sıradışı oyunuyla övünebilen birkaç yuvadan biridir. Kumar hayranları bu yuvayı kesinlikle duydular. Slot-O-Pool, Mega Jack adlı slot makinesinin 12 ünlü oyununun bir parçasıdır. Bu kez, Slotopol ayrı bir video oyunu olarak sunuluyor. Oyun şu şekilde oynanır: Diğer birçok çevrimiçi yuvada olduğu gibi, makarayı başlatmak zorundasınız. Ardından, ekranda belirli bir sembol kombinasyonu düşecektir. Kazanan bir sırayı bekleyecek kadar şanslıysanız, nakit ödülü bekliyorsunuz.

Slot Makinesi Kuralları Yuva-O-POOL

Oyundan önce, ilk bahistin boyutunu belirlemeniz gerekir, çizimde yer alacak satır sayısını seçin ve oyunu başlatmak için “Başlat” düğmesine basın. BET’in boyutunu artırmak veya azaltmak için “BET” düğmesini kullanın. Her turdan önce BET’in boyutunu değiştirebileceğinizi unutmayın. Ayrıca çizgileri değiştirme fırsatınız var. Bunu yapmak için özel “satırları” düğmesine tıklayın. Yuva büyük bir çizgi seçimi sunar: bir satırda ve yirmi bire bahse girebilirsiniz. Makaralar çalışmayı bıraktıktan sonra, alanda kazandığınız “Kazançlarınız” adlı kredi sayısını göreceksiniz. Buna ek olarak, hatlarınızın birçoğu kazanan kombinasyonlar verdiyse, en büyük ikramiyeyi elde edersiniz. Sembollerin kendileri, insan aktivitesinin hoş alanlarından birini – rekreasyona sahip oldukları için oyuncuları kayıtsız bırakmayacaktır. Bu nedenle, oyun şüphesiz sizi pencerenizin dışında bir kar fırtınası veya sağanak olsa bile, hoş yaz anlarının anılarına itecektir. Ekran kokteylleri ve meyvelerde görünmek, ruh halinizi kaldıracak ve tüm gün boyunca pozitiflikle ücret alacaktır. Buna ek olarak, yuvanın özel sembolleri vardır, bu da oyun daha da ilginç hale gelir. Örneğin, bunlardan biri bir armayı tasvir ediyor. Arması üzerine “E” harfi çizilir. Bununla birlikte, böyle bir sembol, bonusun veya saçılmanın belirlenmesindeki sembol hariç, diğerlerinin yerini alabilir. Bu nedenle, arması genellikle oyuncuların kombinasyonu tamamlamasına ve nakit ödülü almasına yardımcı olur.

Bonus oyunu

Slot-o-Pool slotunun bir diğer ayırt edici özelliği de bir değil, birden fazla bonus oyununa sahip olmasıdır. İlk oyunu etkinleştirmek için, hatta beş “zar” kombinasyonu almanız gerekir. Böyle bir sembol dizisini toplayacak kadar şanslıysanız, bir hattaki ilk bahsinizin 500 ile çarpımı kadar bir kazanç elde edersiniz. İkinci bonus oyununa başlamak için, en az üç “tekerlek” toplamanız gerekir. talih”. Bundan hemen sonra slot, sırasıyla bir, üç veya altı tur için çarkıfelek başlatır. Her turdan sonra bir galibiyet alacaksınız. Ödülün boyutu, tekerleğe düşen miktarın bahsinizle çarpımına eşittir. Spins adlı video slot, ücretsiz dönüşlere sahip olmasıyla oyuncuları memnun ediyor. Ekranda aslında bir “$” işaretine benzeyen üç “scatter” sembolü göründükten hemen sonra başlatılırlar. Bu durumda, 15 serbest tur oynama fırsatı elde edersiniz. Ayrıca, bu dönüşlerden elde edilen tüm kazançlar iki ile çarpılacaktır.

risk oyunu

Size galibiyet getiren her tur yeni bir fırsatın kapılarını açar: ödülünüzü ikiye katlamak. Böyle bir ikramiyeyi reddetmek aptallık olur. Ancak bunun için satıcıyı yenmeniz gerekecek. Ekranda dört adet kapalı kart göreceksiniz. Onlardan birini seçmelisin. Eğer kartınızın nominal değeri krupiyenin kartının nominal değerinden fazla ise, zaferiniz için tebrik edilebilir ve ödülünüz ikiye katlanacaktır. O zaman oyununuza devam etme ve şans sizden yanaysa daha fazla kazanma fırsatınız olur. Böylece, deneyimli herhangi bir oyuncu, Mega Jack şirketinin slot makinelerinin, oyuncu lehine olağanüstü karlılıkla ünlü olduğunu size onaylayacaktır. Doğru, tüm kumar hayranları bu slota dikkat etmiyor ve boşuna. Çünkü Slot-o-pool, sürekli olarak iyi bir gelir elde etmek için eşsiz bir fırsattır. Tüm şüphelerden kurtulmak için bu slotu fişlerle oynamaya başlayabilirsiniz. Bu sizi herhangi bir riske sokmaz, sadece endişenizi ve slota olan güvensizliğinizi giderir.