Rulet çarkının büyüsü

[pokareview_tablelist sort="title" num="10" size="small" style="normal" show_free_spins="false" counter="false" filters="false" score_style="percentage"]

Muhtemelen daha önce hiç kumarhaneye gitmemiş olsanız bile, en popüler kumar eğlencelerinden biri olduğu için ruletin nasıl bir şey olduğunu zihninizde hayal edebilirsiniz. Örneğin rulet genellikle filmlerde yanıp söner. Rulet çarkı, sektörleri tüm çevre boyunca uzanan ve bordo, siyah ve yeşil renkte olabilen yuvarlak şekilli bir cihazdır. Bu üç bölgenin her birinde, topun istenen yönde hareketini önceden belirleyen sekiz minyatür oluk vardır. Bir yandan her şey yeterince basit görünüyor ama biraz düşünürseniz mekanizmanın karmaşık olduğunu anlıyorsunuz. Her halükarda, rulet çarkının tasarımı yüzyıllardır değişmemiştir. Geleneksel ve hatta biraz eski moda, ancak herhangi bir iyileştirmenin anlamı yok çünkü bu tasarım ideal ve oyunun sonucunun rastgeleliğini garanti ediyor. Dezavantajları ve çevrimiçi rulet yoktur. Sanal bir kumarhanede, yazılımın yaratıcıları, yani yazılım, tüm eylemlerinden sorumludur. Gerçek analog çevrimiçi ruletten pek farklı değildir. Bilgisayarınızın ekranında bile, çevrimdışı oyunun doğru, iyi çizilmiş bir tasarımcı kopyasını görürsünüz. Oyuncu, bahis miktarını seçme ve herhangi bir bölgeye koyma yeteneğine sahiptir. Ayrıca çarkın nasıl döndüğünü ve topun sonunda nerede durduğunu da görüyor.

Sanal ve gerçek ruletin ortak özellikleri

  1. Farklı rulet oyunları türleri vardır. Otuz altı sektör artı sıfır üzerinden Avrupa, otuz altı sektör artı sıfır artı çift sıfır üzerinden Amerikan. Bu kural hem kara tabanlı kumarhaneler hem de sanal kumarhaneler için geçerlidir.
  2. Rulet çarkında sayılar dağınık bir şekilde uygulanır.
  3. Oyun masasının aynı işareti.

Gördüğünüz gibi, gerçek ve sanal rulet görünüşte çok benzer, ancak bu oyunların bazı farklılıkları var. Örneğin, kara tabanlı bir kumarhanede top canlı bir krupiye tarafından fırlatılıyorsa, o zaman sanal bir kumar kuruluşunda bu görev zaten özel olarak yazılmış bir program tarafından yerine getirilmektedir. Gerçek rulette sonuç, cihazın dengeli mekanizmasından sorumludur ve sanalda sözde rasgele sayı üreteci tarafından önceden belirlenir.

Sanal bir kumarhanenin istemcisiyseniz, rulet oynamaya başlamak için “spin” düğmesine basmanız yeterlidir. Top hemen hareketine başlayacak. Rastgele sayı üreteci tarafından belirlenen sektörde duracaktır. Sonucu etkilemek, bahsinizin miktarını veya diğer göstergeleri ve faktörleri etkilemez. Hareketin sonucu önceden belirlenmiş cansız programdı. Ancak, bu kuraldan çok uzun zaman önce istisnalar ortaya çıkmaya başladı. Birçok sanal kumarhanenin gerçek krupiyelerle önerilen kumar eğlence oyunları listesine dahil olmaya başladığı gerçeği. Bu modda, gerçek bir kumarhanede olduğu gibi “canlı mekanizma” çalışır. Kumar kuruluşunun stüdyosuna yüklenen bir web kamerasının yardımıyla yapabileceğiniz satıcının eylemlerini izleyin. Çok heyecan verici ve gerçekçi.< Span> Sanal bir kumarhanenin istemcisiyseniz, rulet oynamaya başlamak için “spin” düğmesine basmanız yeterlidir. Top hemen hareketine başlayacak. Rastgele sayı üreteci tarafından belirlenen sektörde duracaktır. Sonucu etkilemek, bahsinizin miktarını veya diğer göstergeleri ve faktörleri etkilemez. Hareketin sonucu önceden belirlenmiş cansız programdı. Ancak, bu kuraldan çok uzun zaman önce istisnalar ortaya çıkmaya başladı. Birçok sanal kumarhanenin gerçek krupiyelerle önerilen kumar eğlence oyunları listesine dahil olmaya başladığı gerçeği. Bu modda, gerçek bir kumarhanede olduğu gibi “canlı mekanizma” çalışır. Kumar kuruluşunun stüdyosuna yüklenen bir web kamerasının yardımıyla yapabileceğiniz satıcının eylemlerini izleyin. Çok heyecan verici ve gerçekçi. Eğer sanal bir kumarhanenin müşterisiyseniz, rulet oynamaya başlamak için sadece “spin” düğmesine basmanız gerekir. Top hemen hareketine başlayacak. Rastgele sayı üreteci tarafından belirlenen sektörde duracaktır. Sonucu etkilemek, bahsinizin miktarını veya diğer göstergeleri ve faktörleri etkilemez. Hareketin sonucu önceden belirlenmiş cansız programdı. Ancak, bu kuraldan çok uzun zaman önce istisnalar ortaya çıkmaya başladı. Birçok sanal kumarhanenin gerçek krupiyelerle önerilen kumar eğlence oyunları listesine dahil olmaya başladığı gerçeği. Bu modda, gerçek bir kumarhanede olduğu gibi “canlı mekanizma” çalışır. Kumar kuruluşunun stüdyosuna yüklenen bir web kamerasının yardımıyla yapabileceğiniz satıcının eylemlerini izleyin. Çok heyecan verici ve gerçekçi.