Kumar hayranlarının en popüler batıl inançları ve alametleri

[pokareview_tablelist sort="title" num="10" size="small" style="normal" show_free_spins="false" counter="false" filters="false" score_style="percentage"]

Çoğu zaman, deneyimli kumarbazlar bile çeşitli tahminlere, alametlere ve inançlara çok duyarlı hale gelir. Ve kumar insanlar tüm yıl boyunca çok batıl inançlı olarak kabul edilir. Kumarla ilgili şaşırtıcı ve ünlü inançlardan bazılarına bir göz atalım. Kumar ile insanlar ve oyunlar sürekli olarak başarılarını ve şanslarını lehine çekmeye yardımcı olmak için tasarlanmış çeşitli inançlar, ritüeller ve batıl inançlarla ilişkilidir. Birkaç geleneksel gruba ayrılabilirler.

Para ve paralar

Çoğu oyuncunun kazançları çekmeye hizmet eden ve oyunda başarı getiren kendi muska vardır. En yaygın muskalar madeni paraları, at nalı, dört yapraklı bir yonca, tespih veya haritayı içerebilir. Ama çok orijinal muskalar da var. Örneğin, bir oyuncunun muska olarak bir mendil kullandığı bir durum vardır. Büyük bir galibiyet elde etmek için mendil, oyun sırasında oturduğunuz sandalyeyi örtmelidir. Ve ondan önce bir daire içinde üç kez koltuğunuzun etrafında dolaşmak ve rakibin kıyafetlerine bir iğne yapıştırmak iyi olurdu. Bu gizlice yapılmalıdır, aksi takdirde bir kart oyunu yerine düzenli bir dövüş olabilir.

Şans Numaraları

Sayılarla ilişkili birçok alamet vardır. Bazı kültürler için işaret numarası yedi ve kombinasyonları ve şanssız sayı on üç. Oyuncular böyle bir sayı gününde para için oynamıyorlar. Şanslı sayıların beş ve üç ve kombinasyonlarını içerdiğine inanılmaktadır. Tüm bu alametler deneyime veya efsanelere dayanmaktadır. Deneyimlerine dayanan birçok bayi “ölü” sayıların varlığını anlatıyor. Bunlar çok nadiren düşen sayılardır. Her kuruluşun bu tür rakamlar üzerinde kendi istatistikleri olduğu doğrudur.

Yeni başlayanlar şansa gülümsüyor

Hemen hemen tüm oyuncular, ilk kez oynamak için oturan insanların kazanacağını biliyorlar. Miktar büyük olmasa bile, ancak kazançlar alınacaktır. Bazı oyuncular bunu, heyecan ve başarının yeni gelenleri ağlarına çektiği gerçeğiyle açıklar ve diğerleri, yeni gelenlerin mizah ve risk alma arzusu olmadığına inanırlar, hala oyunun yeni bir vizyonu var.

Kadınlar ve hayvanlar

İnsanları oynamada yeterince batıl inanç, kadın cinsiyetinin temsilcileriyle ilişkilendirilir. Örneğin, bir erkek oyuncunun arkasında güzel bir bayan durursa, kesinlikle iyi şanslar gülümseyecektir. Ana şey, kadının bir erkeğin omzuna dokunmaması, aksi takdirde kazanmayı görmemesidir. Ayrıca, kumar kulübüne giden bir oyuncu yoldan bir kadın geçerse, o zaman oyunda başarıya güvenmek gerekli değildir. Bir erkeğin hangi oyunu oynayacağı önemli değil, kötü şans her yerde peşinden gelecektir, bu yüzden bu gün oynamamak daha iyidir. Kadınların yanı sıra kediler ve köpekler de şansı korkutur. Bu nedenle, kadınların çok düşkün olduğu minyatür köpekler de dahil olmak üzere kumarhanelere köpek götürmek kesinlikle yasaktır.

Çeşitli

Oyuncu Ayinleri Kehanetlerin en büyük bölümlerinden biri iyi şans komploları ve ritüellerinden oluşur. Para için kumar oynayanların çoğu basit ritüeller gerçekleştirir. Onlara atfedilebilir: oyundan önce kartlara üflemeniz ve ardından kartları sağ elinizle çıkarmanız ve dağıtmanız gerekir. Sol el kullanılmaz, “kötü” kabul edilir. Solak oyuncular için kural ters yönde işler. Rus oyuncular, sırtınız aya dönük olarak oturamayacağınıza, çekik gözlü bir oyuncuyla oynayamayacağınıza, yere kart atamayacağınıza, yenilginize kızamayacağınıza veya başarısızlığın arkadaşınız olacağına inanıyor. Oyun iyi gitmezse, kendinizi üç kez sarmanız gerekir. Bu yardımcı olmazsa, ara sıra dokunarak cebinizde büyük bir fatura tutmanız gerekir. Oyun masasını veya makineyi de değiştirebilirsiniz. Tecrübeli oyuncular genellikle kurumdaki en başarılı oyuncuyu belirler ve bu şekilde şansın onlara gideceğine inanarak onun yerine oturmaya çalışır.

Şans için giyinmek

Bildiğiniz gibi, birçok kumarhanede bir kıyafet kuralı vardır. Gerçekten paraya ihtiyacı olmayanlara servetin gülümsediği bir görüş var. Bu nedenle, kumarhanelerde, lüks aksesuarlarla pahalı bir şekilde giyinmiş insanlarla sık sık tanışabilirsiniz. Bazı oyuncular, oyun için kazanmaya yardımcı olan özel “şanslı” kıyafetler giyerler. Herhangi bir nedenle oyuncu “şanslı” kıyafetler giyemezse, başka bir zaman para için oynamak daha iyidir. Bazı oyuncular, çevrimiçi oynarken bile şansla bir toplantıya hazırlanmanın gerekli olduğuna inanıyor. Onların görüşüne göre, kırmızı renkli şeyleri ve pahalı aksesuarları sever. Bir erkek saati veya bir kadın kolyesi olabilir.

Sanal oyunlar ve başarı

İnternetin hayatımızda ortaya çıkmasıyla, oyuncular yavaş yavaş gerçek kuruluşlardan çevrimiçi olarak hareket ettiler, çünkü çok daha keyifli ve kullanışlı. Bu, yeni geleneklerin ortaya çıkmasına yol açtı. Örneğin, oynamadan önce klavyeyi temizlemek arzu edilir. Bunu yapmazsanız, büyük olasılıkla iyi bir kazanç görmeyeceksiniz. İyi şanslar çekmek için, bilgisayara yalnızca sağda yaklaşmanız ve yalnızca sol elle bağlantıyı kesmeniz gerekir. Oyun sırasında diğer sayfalar tarafından dikkati dağılmamalıdır, aksi takdirde tüm başarıyı ve şansı kaybedebilirsiniz. Sonunda birkaç alamet daha hatırlamak istiyoruz. İyi bir kazanç elde etmek için, Yeni Yıl Arifesinde saatin ritmi altında bir dilek yaratmak gerekir. Eylemi güçlendirmek için elinizde bir madeni para almanız gerekir. Sonuçta, yeni yılın elle para ile toplanmasının kesinlikle evde refah getireceğine inanılıyor. Herkes tüm bu alametlere ve batıl inançlara inanmaya karar verir. Hatırlanması gereken en önemli şey, kazanmak için oynamanız gerektiğidir.