Gizlilik Politikası

[pokareview_tablelist sort="title" num="10" size="small" style="normal" show_free_spins="false" counter="false" filters="false" score_style="percentage"]

Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve kişisel verilerinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Bu gizlilik politikası, slotup sitesini (“Site”) (nereden ziyaret ettiğinize bakılmaksızın) ziyaret ettiğinizde kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi bildirir ve ayrıca gizlilik haklarınızı ve yasanın sizi nasıl koruduğunu söyler.

SlotSup’ın web sitesini ziyaret edenler hakkında topladığı herhangi bir bilgiye “Kullanıcı Bilgileri” denir.

Denetleyici

Slotup bir denetleyicidir ve web sitesinin çalışmasından sorumludur.

Yasal haklarınızın uygulanması için talepler de dahil olmak üzere bu gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir bilgi gönderin [at] slotsup. com e-posta.

Topladığımız Kullanıcı Bilgileri Türleri:

Topladığımız belirli bilgi türleri genellikle bizimle nasıl etkileşime girdiğinize bağlıdır. Aşağıdaki veri kategorilerini toplayabilir ve işleyebiliriz, ancak bu liste olağanüstü değildir:

Kişisel bilgi:

 • Web sitemizde belirtilen bir web sitesi veya e-posta aracılığıyla bize gönüllü olarak vermeye karar verdiğiniz kişisel olarak tanımlanmış bilgiler. Web sitesini kullanmak için kişisel verilerinizi ve gizli verilerinizi sağlamanız gerekmediğini lütfen unutmayın.

Tahmin edilmeyen veriler:

 • Özellikle trafik verileri, konum verileri, IP adresi, tarayıcının türü ve sürümü, ekran çözünürlüğü, tarayıcı dili, zaman dilimi, işletim sistemi, cihaz türü;
 • yaşınızı, cinsiyetinizi ve ülkenizi gösteren demografik bilgiler;
 • Etkinlikler ve izlenimler, medya tüketimi alanındaki tercihler, web sitemizi geliştirmenin yolları vb.;
 • Web sitesindeki doldurulmuş formlardan gönderdiğiniz mesajların içeriğinden, örneğin incelemeler (web sitesine yerleştirilmişse);
 • Halka açık yayınlardan, yani, yerleştirme için sağladığınız mesajlar/materyaller de dahil olmak üzere web sitesinde görüntülenmemiz veya kamuya açık bölümde yayınlamak için rıza göstermesi, örneğin yorumlar veya incelemeler de dahil olmak üzere bilgiler. Lütfen mesajınızın kişisel bilgiler içerip içermediğine bakılmaksızın, web sitesi aracılığıyla bir yorum veya inceleme olarak sağladığınız içerikle ilgili gizliliğe veya gizliliğe güvenme hakkınız olmadığını kabul edin ve anlayın.
 • Kullanıcı tercihleri ​​hakkında bilgi (örneğin, tercih edilen oyunlar veya lansman sayfaları).

Kullanıcı hakkında bilgi toplanması, yalnızca kullanıcı 2 litre alt bölümün 71. paragrafının 2. Bölümüne uygun olarak böyle bir veri koleksiyonunu kabul ettiyse gerçekleştirilir. B 2018 veri koruma yasası.

Bu politika, yalnızca web sitesini ziyaret ettiğinizde neler olduğu ile ilgilidir ve internette slotup tarafından toplanan bilgiler için kamuya açık alanda veya başka şekillerde ve ayrıca herhangi bir üçüncü tarafın yanı sıra, herhangi bir uygulama veya içerik kullanmak da dahil olmak üzere geçerli değildir. Web Sitesine referans veya ondan veya üzerinde mevcut olun.

Slotup ile nasıl etkileşime girdiğiniz ve bunun için kullandığınız cihaz ve yazılım hakkında otomatik olarak bazı bilgiler topluyoruz:

 • Slotup kullanımınız (örneğin, geçici işaretler, tıklamalar, kaydırma, görüntüleme süresi, ısı kartları, arama, yön/çıkış sayfaları, sohbet dergileri de dahil olmak üzere oyun müşterilerimizde çerezleri açma/kapatma, etkinlik ve etkileşimi kapatma);
 • Bilgisayarınız veya cihazınız (örneğin, IP adresleri, mobil ağlar, benzersiz cihaz tanımlayıcıları, veri işleme özellikleri, üretici ve model, dil ve diğer bölgesel ayarlar, coğrafi konum ve ekran çözünürlüğü, renk derinliği ve benzer ayarlar);
 • Kullanılan ağ ve yazılım hakkında bilgiler dahil Slotup ile bağlantınız (örneğin, tarayıcının türü ve sürümü, işletim sisteminin adı ve sürümü, ISS, tarayıcı penceresinin dahili çözünürlüğü, aktivasyon JavaScript, açma/döndürme. Java kapalı ve tercihlerinizi yapılandırın; Ve
 • Karşılaşabileceğiniz sorunlar dahil (örneğin, yükleme hataları ve yanıt süresi) slotup nasıl çalışır.

Dergi dosyaları da dahil olmak üzere bu bilgileri toplamak ve saklamak için çerezler, komut dosyaları ve kendi sunucularımız gibi teknolojileri kullanabiliriz.

Veritabanı Amacı:

Kullanıcı bilgilerini aşağıdaki amaçlarla işleriz:

 • Talebinizi/isteğinizi cevaplamak için;
 • Web sitesinin içeriğini ve çalışmasını geliştirmek;
 • İç muhasebe için;
 • Araştırma ve kullanıcı analizi için;
 • Web sitesini kullanıcıların çıkarlarına göre yapılandırmak;
 • Düzenleyici yükümlülükleri yerine getirmek (varsa);
 • Özel tekliflerimizi, yeni ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak ve onay verdiyseniz ve bize e-postanızı verdiyseniz size başka bilgiler sağlamak;
 • Başka nedenlerden dolayı, yasaların izin verdiği sınırlar dahilinde.

Hedefi Değiştirme

Kullanıcı bilgilerini, başka bir nedenden dolayı kullanmamız gerektiğine inandığımız durumlar hariç, yalnızca topladığımız amaçlar için kullanacağız ve bu nedenle ilk hedefle uyumludur. Sınırlı durumlarda yalnızca yasalarca gerekli veya izin verilirse, kullanıcı bilgilerini bilginiz veya rızanız olmadan işleyebileceğimizi lütfen unutmayın.

Kullanıcı bilgilerinin korunması

Kullanıcı bilgileri silinecektir:

 • Toplandığı hedefe ulaşmak için kullanım ihtiyacı ortadan kalkar kaybolmaz;
 • Kişisel verilerinizin kaldırılmasını talep ettikten sonra, bu tür verileri yasalara göre depolamak zorunda değilse.

Kullanıcı hakkındaki bilgilerin ortak kullanımı ve açıklanması

Slotsup, kullanıcı bilgilerinizi 1) yasalarca gerekli ise, Büyük Britanya Birleşik Krallık’ta bulunan üçüncü taraflara iletebilir; 2) Web Sitesinin uygun şekilde işleyişini sağlamak için (müşteri ve pazarlama yardımı hizmetlerinin sağlanması, iş ve satış analizi yapmak, Web Sitesinin işlevselliğini desteklemek, Web’de önerilen anketler ve diğer işlevler de dahil olmak üzere Web Sitesine hizmet vermek amacıyla alan); 3) Diğer yasal çıkarlar durumunda.

Bu olası olmasa da, bazı durumlarda bir mahkeme kararına veya bir hükümet soruşturmasına yanıt olarak kullanıcı hakkında bilgi vermemiz gerekebilir. Gizlilik politikamızın yürütülmesi veya uygulanması için, geçerli olduğu yasalara uymak veya slotup’un çıkarlarını ve/veya güvenliğini korumak için böyle bir açıklamanın makul olduğuna inanırsak, kullanıcı hakkında belirli bilgileri açıklayabiliriz. Ayrıca, birleşme, yeniden yapılandırma, yeniden yapılanma, tasfiye veya diğer satışı veya tüm slotup varlıklarının, tasfiye veya benzer prosedürlerin uygulanabilir olduğu durumlarda kullanıcı hakkında bilgi paylaşabiliriz.

Bu tür işlemenin yasal temeli, meşru çıkarlarımızdır, yani yasal haklarımızın korunması ve savunulması ve işimizin risklerden uygun şekilde korunmasıdır.

SlotSup, kullanıcı bilgilerini üçüncü taraflara aktarırsa, bu tür üçüncü tarafların bunu yalnızca kendilerine açıkladığımız amaçlar için ve kullanıcı bilgileriniz için sağladığınız rızaya uygun olarak kullanmaları istenecektir ve bu tür üçüncü taraflar olacaktır. Kullanıcı bilgilerinin aynı düzeyde veri koruma ile işlenmesi ile ilgili ilgili yükümlülükler.

Kullanıcı ile ilgili bilgiler bu çalışanlara, temsilcilere ve üçüncü taraf tedarikçilerine yalnızca gerektiğinde ve açıklama yükümlülüğüne uygun olarak aktarılacaktır.

Hakkı saklı tutarız ve yukarıda listelenen durumlarda doğrudan kullanıcı bilgilerini aktarmamıza izin vereceksiniz.

Bu bildirimde açıklanan durumlar hariç (örneğin, hükümlere ve koşullara uyumu sağlamak için, slotup’un güvenliğini sağlamak için, bilginiz olmadan iletişim bilgilerinizi (örneğin, e-postanız) bilginiz olmadan bağımsız üçüncü taraflara iletmiyoruz. ve ayrıca yasa tarafından veya duruşmaya yanıt olarak gerekliyse).

Çocuklar

İnternetteki çocukların gizliliğinin korunmasına ilişkin yasa (“COPPA”), 13 yaşın altındaki çocukların internette gizliliğini korur. Kanunla izin verildiği vakalar hariç, 13 yaşına ulaşmamış kişilerin bilgilerini kasıtlı olarak toplamıyoruz veya tutmuyoruz. Web sitesi aracılığıyla kişisel veri sağlayan herhangi bir kişi bize 13 yaşında olduğunu söyler. Kullanıcının 13 yaşın altındaki kişisel verilerinin web sitesinde veya aracılığıyla toplandığını öğrenirsek, bu bilgileri silmek için uygun önlemleri alacağız. 13 yaşın altındaki bir çocuğun ebeveyni veya yasal koruyucusuysanız, web sitesine katılan veya kişisel verileri web sitesine aktaran, lütfen aşağıdaki iletişim verilerine göre bizimle iletişime geçin. ve bilgileri sil.

Site kullanıcılarının yasal hakları

SlotSup, verileri korumak için tüm haklarınızın tam olarak farkında olduğunuzdan emin olmak için çalışıyor. Sitenin her kullanıcısı, Siteyi ve bu gizlilik politikasını kullanma koşullarını kabul eden aşağıdakilere sahiptir:

AB ve İngiltere’de iseniz, kişisel bilgilerinizle ilgili aşağıdaki haklara sahipsiniz:

 1. Kişisel bilgilerinize erişim. Aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek kişisel bilgilerinize erişim talep edebilirsiniz. Bu yasa gereği gerekiyorsa, talep üzerine size hakkınızdaki kişisel bilgilerimize makul erişim sağlayacağız. Kaliforniya Eyaleti sakinlerinin bizden, doğrudan pazarlama için üçüncü taraflara veya bağlı şirketlere aktardığımızın (varsa) hangi kişisel bilgi kategorilerinin (varsa) bir açıklamaya sahip bir bildirime sahip olabileceğini lütfen unutmayın.
 2. Kişisel bilgilerinizdeki değişiklikler. Kişisel bilgilerinizi güncelleyip düzeltmenizi bekliyoruz. Sitemiz belirli bilgileri güncellemenize veya düzeltmenize izin vermiyorsa, aşağıda açıklanan adresten bizimle iletişime geçebilir ve bilgilerinizi değiştirmeyi isteyebilirsiniz. Yasaların izin verdiği gibi tarihsel bilgileri rezerv dosyalarımızda saklayabileceğimizi lütfen unutmayın.
 3. Kişisel bilgilerinizi kaldırma. Kişisel bilgileri, size bir web sitesi sunmak, bu politikada açıklanan hedefleri yerine getirmek veya yasanın gerekliliklerine uygun olarak saklamak gerektiği sürece saklıyoruz. Bu tür veya bu tür bilgileri ne kadar sürdürdüğümüz hakkında bilgi isteyebilir veya aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek kişisel bilgileri silmeyi talep edebilirsiniz. Bu yasa gereği gerekli ise, bilginin kaldırılması talebini yerine getireceğiz, ancak birçok durumda yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, anlaşmazlıkları çözmek, anlaşmazlıklarımıza uygunluk sağlamak veya anlaşmalarımıza uygunluk sağlamak için kişisel bilgilerinizi saklamamız gerektiği unutulmamalıdır. Diğer ticari amaçlar.
 4. Onayın gözden geçirilmesi. Kişisel bilgilerin işlenmesine izin verirseniz, artık size hizmet veremeyebiliriz. Bazı durumlarda, yasaların izin verildiği veya istenmesi durumunda veya kimliğinizi yeterince kontrol edemiyorsak, rızanın gözden geçirilmesi talebinizi sınırlayabilir veya reddedebiliriz. Aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek işleme rızasını (bu işlem rızasına dayanıyorsa) geri çekebilirsiniz.

Haklarınızla ilgili yazılı istekleri ve soruları bilgi [at] slotsup. com adresine gönderin.

ABD, ABD eyaletindeyseniz, kişisel bilgilerinizle ilgili aşağıdaki haklara sahipsiniz:

 1. Kişisel bilgilerinize erişim. Aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek kişisel bilgilerinize erişim talep edebilirsiniz. Bu yasa gereği gerekiyorsa, talep üzerine size hakkınızdaki kişisel bilgilerimize makul erişim sağlayacağız. Kaliforniya Eyaleti sakinlerinin bizden, doğrudan pazarlama için üçüncü taraflara veya bağlı şirketlere aktardığımızın (varsa) hangi kişisel bilgi kategorilerinin (varsa) bir açıklamaya sahip bir bildirime sahip olabileceğini lütfen unutmayın.
 2. Kişisel bilgilerinizi kaldırma. Bu tür veya bu tür bilgileri ne kadar sürdürdüğümüz hakkında bilgi isteyebilir veya aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek kişisel bilgilerinizi silmeyi talep edebilirsiniz. Bu yasa gereği gerekli ise, bilginin kaldırılması talebini yerine getireceğiz, ancak birçok durumda yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek, anlaşmazlıkları çözmek, anlaşmazlıklarımıza uygunluk sağlamak veya anlaşmalarımıza uygunluk sağlamak için kişisel bilgilerinizi saklamamız gerektiği unutulmamalıdır. Diğer ticari amaçlar.
 3. Kişisel Bilgilerin Düzeltilmesi. Doğruluk ve bütünlüğün doğru olmadığı durumlarda kişisel bilgileri düzeltme veya değiştirme hakkınız vardır. Bu yasa tarafından gerekli ise, bilgilerinizi düzeltme veya değiştirme talebini yerine getireceğiz, ancak birçok durumda tarihsel bilgileri yasaların izin verdiği gibi rezerv dosyalarımızda saklayabileceğimiz unutulmamalıdır.
 4. Kişisel verileriniz hakkında bilgi talep edin. Kaliforniya Medeni Kanununun 1798. 83 Bölümü, The Shine the Light Yasası olarak da bilinen, Kaliforniya sakinleri olan kullanıcılarımızın yılda bir kez üçüncü olarak açıkladığımız kişisel veriler (varsa) hakkında bilgi talep etmesine ve almasına izin verir. Önceki takvim yılı boyunca doğrudan pazarlama amaçlı taraflar. Gerekirse, bu bilgiler, iletilen kişisel veri kategorilerinin bir listesini ve bir önceki takvim yılı boyunca kişisel verileri ilettiğimiz tüm üçüncü tarafların adlarını ve adreslerini içerecektir. California’da ikamet ediyorsanız ve böyle bir talepte bulunmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adresten bizimle iletişime geçerek gönderin.
 5. Kişisel bilgileri satmayı reddetme. Bu sitede üçüncü taraflarca kurabiye dosyaları kullanarak toplanan bilgilerin, Kaliforniya’nın tüketicilerin özel yaşamının korunmasına ilişkin Kişisel Bilgilerin “satışı” olduğu ölçüde, Kaliforniya sakinleri bu tür bu tür reddetme hakkını kullanabilir. Bize aşağıdaki adrese uygun isteği gönderen bir satış.

Bir istek gönderirseniz, size cevap verecek bir ayımız var. Bu haklardan herhangi birini kullanmak istiyorsanız, E-Mail: Info [at] slotsup. com tarafından bize ulaşın.

Web sitesinde çerez dosyalarını kullanma

Slotsup, web sitesindeki etkinliği analiz etmek ve izlemek için Web-Analytics hizmetini kullanır. Web Analytics, bilgisayar sabit diskinizde yayınlanan dosyalar ve bir web sitesini nasıl kullandığınızı izleyen çerezleri kullanır.

Dil tercihleriniz ve sistemi girmek için veriler ve web analizi hizmeti tarafından yüklenen ve pazarlama ve reklam amaçlı olan çerez dosyaları gibi bilgileri toplayan birinci taraflı çerez dosyalarını yüklüyoruz.

Çerezlerin yardımıyla kullanıcı hakkında belirli bilgiler toplanır: tarayıcı türü, işletim sistemi türü, ağdaki konum (etki alanı), IP adresi (internet protokolü) ve diğer benzer bilgiler ve ayrıca referanslar, web sayfalarını tanımlayan referanslar Web sitesini ziyaret etmenin yanı sıra web sitesindeki hareketinizi ve etkinliğinizi ziyaret ettiniz, ancak kişisel bilgi yok.

Slotsup, web sitesinin tasarımını, kullanımını ve içeriğini analiz etmek ve geliştirmek için toplu kullanıcı bilgilerini kullanır.

Slotup, iletişimimizin etkinliğini ve etkinliğini izlemek ve web sitesini kullanmak için web kasları ve flash-kuki gibi diğer teknolojileri kullanabilir.

Web sitesi, tarayıcı ayarlarını değiştirerek çerez dosyalarının bağlantısını kesmenize/açmanıza olanak tanır. Ancak, çerezleri kapattığınızda, web sitesinin tüm etkileşimli işlevlerini kullanamayabilirsiniz.

Bazı tarayıcılar çerezlerle çalışmak için yararlı kılavuzlar sağlar:

 1. Chrome: https://support. google. com/chrome/bin/answer. py?
 2. Firefox: http://support. mozilla. org/en-us/kb/cookies
 3. Internet Explorer: http://support. microsoft. com/kb/278835
 4. Opera: http://help. opera. com/linux/10. 50/en/cookies. html

Ayrıca, Google Analytics, çerezleri kullanmayı reddetmek için kendi olasılıklarını sunar:

Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Bu gizlilik politikasında değişiklik yaparsak, “son değişikliğin tarihini” güncelleyeceğiz ve bu tür değişiklikler yayınlandıkları andan itibaren yürürlüğe girecektir.

Gizlilik politikasında yaptığımız değişikliklere bakılmaksızın, farklı hareket ettiğimizden emin olmak için doğrudan onay vermezseniz, bilgi verdiğiniz sırada hareket eden politikanın sürümüne uygun olarak kullanıcı bilgilerinizi her zaman kullanacağız.

Yapılan tüm değişiklikleri takip etmek için düzenli olarak gerçek bir gizlilik politikasını görmelisiniz.

Bu gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız, web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.